ARONSKELKWEG 88 2555 GN DEN HAAG BOHEMEN RECHTS
FRAAI DUBBEL BOVENHUIS MET DIVERSE ORIGINELE DETAILS, KAMERS EN SUITE (45M2!), 4 SLAAPKAMERS EN 2 ZONNIGE BALKONS. GELEGEN AAN EEN GROENSTROOK MET BEEKJE LANGS DE RUSTIGE ARONSKELWEG.
HET APPARTEMENT IS GELEGEN OP EEUWIGDUREND UITGEGEVEN ERFPACHTGROND WAARVAN DE CANON EN DE BEHEERKOSTEN EEUWIGDUREND ZIJN AFGEKOCHT.
IN DE DIRECTE OMGEVING VINDT MEN DIVERSE SCHOLEN (INTERNATIONAL SCHOOL OF THE HAGUE, DALTON SCHOLENGEMEENSCHAP ED.). TEVENS OPENBAAR VERVOER OM DE HOEK, DIVERSE WINKELS, SPORTVERENIGINGEN EN DUINEN EN STRAND OP LOOPAFSTAND).
Indeling:
Entree op straat niveau, vanuit een halletje (2.19m. x 1.48m.) een trap naar de 1ste verdieping. Mooie overloop met bergkast en toilet.
Kamers en suite (12.58m. x 3.65m.) met schuifseparatie en 4 tussenliggende kasten en met aan de voorzijde een erker van waaruit ruim uitzicht over de groenstrook.
Ruime eenvoudige keuken (2.55m. x 3.97m.) Zowel vanuit de keuken als vanuit de suite toegang tot het zonnige (ZO) balkon (6.12m. x 1.01m.).
2de verdieping:
Ruime overloop met toegang tot alle vertrekken.
Slaapkamer 1 aan de voorzijde: (5.05m. x 3.65m.) met erker.
Slaapkamer 2 aan de voorzijde: (3.35m. x 2.48m.)
Slaapkamer 3 aan de achterzijde: (4.125m. x 3.40m.) met toe4gang tot het zonnige balkon (ZO)
Slaapkamer 4 aan de achterzijde (2.91m. x 2.09m.) eveneens met toegang tot het balkon.
Tussenliggende badkamer met douche en wastafel.
Via de gangkast is een ongebruikte vliering te bereiken (ca. 30m2) welke de mogelijkheid biedt om bij de woning te betrekken.
Aan de achterzijde ligt nog een via een poort aan de Hoefbladlaan te bereiken eigen fietsenberging.
Bijzonderheden:
– Erfpacht eeuwigdurend obligatoir afgekocht.
– Actieve VvE met een maandbijdrage van € 110,– en een reservefonds van ca. € 4000,–.
– Electra met 6 groepen en een a.l.s.
– CV ketel met opstelplaats in de keuken.
– Onafgewerkte derde verdieping die ook tot woonoppervlak kan worden verbouwd. (de vliering is juridisch eigendom).
– 2 balkons (zuidoost gelegen).
– Uitzicht over mooie groene singel.
– Veel privacy, geen buren die direct naar binnen kijken.
– Bouwjaar 1935.
– Ouderdoms- en materialenclausule van toepassing.
– Niet bewonersclausule van toepassing.
– Voldoende parkeerruimte in de straat.
– Geen parkeervergunning nodig.
– Dicht bij strand, scholen, openbaar vervoer, sportverenigingen en winkels.
– Voorgevel recentelijk opnieuw gevoegd in opdracht van de VvE.
– Goede staat van onderhoud.